Τώρα είναι 24 Οκτ 2018, 00:57

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC+02:00

Δημιουργία νέου θέματος  Απάντηση στο θέμα  [ 44 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στη σελίδα « 1 2 3
Συγγραφέας Μήνυμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 10:37 
Χωρίς σύνδεση

geo_cosworth έγραψε:
Αν θυμαμαι καλα το 04 yzf ειναι 4ταχυτο...Αν ειναι πραγματι ετσι, τοτε ειδικα στα χερια αρχαριου δεν κανει εντουρο...ειναι δυνατο,ψηλοροπο και με μακριες σχεσεις στο σασμαν...ξεκινα βολτες να εξοικοιωθεις, πιστακια και θα καταλαβεις σιγα σιγα μεχρι που μπορεις να φτασεις εσυ και το μοτο σου
Περιμενω κανα 2ημερο να μου το φερουν και το βαζω κατευθειαν για φτιαξιμο να δω τι χρειαζεται...και θα το αρχισω κατευθειαν βολτες...με ξενερωσες λιγο τωρα με το 4ταχυτο δεν μου ειπε κανενας τιποτα οσους ρωτησα.μιζα μπαινει σε αυτο?

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 12:40 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Moto: Ktm620Lc4
Φίλε από τα τόσα μηχανάκια που σου προτείναμε, πήγες και πήρες ενα που είναι motocross 4τατυτο, και σε καμμία περίπτωση δεν κάνει για την χρήση που είπες ότι θέλεις να κάνεις. :naughty:

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 13:22 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Moto: Gamoto
thanos_ktm έγραψε:
Φίλε από τα τόσα μηχανάκια που σου προτείναμε, πήγες και πήρες ενα που είναι motocross 4τατυτο, και σε καμμία περίπτωση δεν κάνει για την χρήση που είπες ότι θέλεις να κάνεις. :naughty:
Σωστός ;)

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 14:54 
Χωρίς σύνδεση

Moto: ktm 175 με λιγο απο honda :P
δεν θα σου την χαλάσω αλλά να ξέρεις κάτι επειδή το έχω ζήσει πολλές φορές .....

Τίποτα δεν είναι τζάμπα και κανένας δεν χαρίζει :naughty:

αν θέλει πολλά μην μπείς στο τριπάκι να το μαζέψεις ξαναστείλτω πίσω ή πούλατο ειδικά αυτό που θα είναι το πρώτο σου offroad ,
αν ήταν η κάυλα σου αλλάζει δεν το συζητάω 8-)
όταν θα γίνει ένας τεράστιος κουμπαράς και πάς να το πουλήσεις θα έρθεις στα λόγια μου.

Τωρα δεν μπορώ να σου πώ αν σου κάνει, γιατί το τι θεωρεί ο καθένας μοτοκροσσ ,εντουρο,εκδρομικο κλπ είναι σχετικό..

όπως και να έχει κάλες βόλτες να έχεις :greetings-waveyellow:

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 17:21 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Moto: exc 250 10'
γεια χαρα. πρωτο μηχανακι 450 και καθαρο ΜΕΓΑ λαθος. σου ευχομαι καλη τυχη και σιδερένιος.

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 18:43 
Χωρίς σύνδεση
Dirt-Bike.gr Racing Team Member
Άβαταρ μέλους

Moto: YAMAHA YZ 125
Oλα τα μηχανάκια κάνουν σούζα κ ολα οδηγιούνται ............ελεγε παλιός μηχανόβιος .........

Πολλή προπόνηση κ αριστη φυσική κατάσταση κ ολα θα πάνε καλά !!!!!!!!!!!!!!!! :handgestures-thumbup:

Μόνο που θα μακρύνουν τα χέρια 10 εκατοστά ..........μέχρι τα Χριστούγεννα ......... :obscene-drinkingcheers:

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 20:48 
Χωρίς σύνδεση

Ολες τις συμβουλες σας τις εχω βαλει καλα στο κεφαλι μου...και σας ευχαριστω εστω για αυτα τα λιγα δευτερολεπτα που ασχοληθηκατε μαζι μου!!!το μηχανακι για να ειμαι ειλικρινης δεν ηταν αυτο που ηθελα πραγματικα...αλλα δεν γινοταν να μην το παρω γιατι το βρηκα 300ευρω μετα απο πολλα παζαρια σε ενα χωριο βουλγαρια παρατημενο με ιταλικα χαρτια(ρωτησα εναν μαντρα αυτοκινητων αν γνωριζει κανεναν και μου εδειξε το yzf)πανω Μοντανα για οποιον γνωριζει!!!θελει συμαζεματα ειναι η αληθεια αλλα αν ειναι κολημενο και παει να βγει πολλα θα το δωσω για ανταλλακτικα και θα παρω κατι αλλο!!!τα λεφτα μου θα τα παρω πισω παντως οπως μου ειπε ο μηχανικος!!!αναμενω απο βδομαδα να μου το φερει μεταφορικη.

Υγ:πανω υπαρχουν πολλοι που εχουν τετοια μοτο γιατι εχω δει σχετικα καινουρια μηχανακια να τα πουλανε και 1000 ευρω κατω!!!

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 20:58 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

αυτά δεν γίνονται τα εργα ουτε στον σινεμά ..............
εχουμε ακούσει πολλα κ εχουμε δει πολλά ............
μην μπλέξεις ..........γνώμη μου...........
ο κόσμος ειναι μικρός .............

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 20:58 
Χωρίς σύνδεση

και στην παραδίπλα χώρα έχει factory 15αρια στο πουθενά και αυτά με ιταλικά χαρτιά :lol: :lol: "έχουν και πιο στενές σχέσεις....... με τους ιταλούς."άλαξε τουλάχιστον τα αυτοκόλητα :mrgreen:
άντε με το καλό να σου έρθει :greetings-waveyellow:

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 21:38 
Χωρίς σύνδεση

mantaktm έγραψε:
και στην παραδίπλα χώρα έχει factory 15αρια στο πουθενά και αυτά με ιταλικά χαρτιά :lol: :lol: "έχουν και πιο στενές σχέσεις....... με τους ιταλούς."άλαξε τουλάχιστον τα αυτοκόλητα :mrgreen:
άντε με το καλό να σου έρθει :greetings-waveyellow:
Φιλε μου επειδη φερνω αυτοκινητα απο βουλγαρια(ιταλικα)οπως κανει και ολη η ελλαδα πλεον...εχω φιλους και ακρες απο σοφια και πανω για τα παντα!!!ξερω να ξεχωριζω το κλεμενο με το κανονικο...το μηχανακι που βρηκα εχει τιμολογιο με αριθμο πλαισιου σε ιταλικο ονομα original!!!μπορω να σου στειλω και σε πμ αμα θελεις γνωστες μαντρες αθηνα που πουλανε ιταλικα αυτοκινητα μεσω βουλγαριας,ασε εμας εδω βορεια..!!!μην εχετε την εντυπωση καποιοι Βουλγαροι=απατεωνες=κλεφτες!!!!περισσοτερα κλεμενα απο ελλαδα δεν υπαρχουν πουθενα...

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Σεπ 2016, 21:54 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Moto: EXCF 350 Σαν παπάκι.
Ότι νάναι :angry-banghead:

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Σεπ 2016, 06:34 
Χωρίς σύνδεση

Ok

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Σεπ 2016, 09:17 
Χωρίς σύνδεση

Moto: XR 440 Dallara
ξέχνα το αυτο που πήρες... δεν πειράζει έχασες 300 ευρώ ...δεν κάνει ουτε καλό εντούρο δαυτο και θα βάλεις άλλα τόσα για να το μαζέψεις ( και πολλά παραπάνω δηλαδη :whistle: )

Δεν πειράζει... :handgestures-thumbup: Η θα πάρεις 4τ για να κάνεις και καμια βόλτα μέχρι την πλατεία ή να πηγαίνεις και δουλειά με αυτό η θα πάρεις 2τ για βόλτες μόνο για εντούρο

πάρε μηχανάκι εντουρο για εντουρο όχι μοτοκρόσσ.... το μοτοκρόςς βγάζει διαφορετικά την δυναμή του και κουράζει ,κοπανάει βγαζει παναγία και θα τα μάθεις ολα λαθος .... 250 2τ ή 250 4τ πάρε :handgestures-thumbup:

Κορυφή
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Σεπ 2016, 12:50 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

δεν ξέρω σε ασπρο ή μαυρο.............
με πινακίδες Φιλιππούπολις ομως .........
κ μαύρο σαλόνι ...............με 1.348 ευρώ...........

Συνημμένα:
[ attachment ]
images.jpeg [ 8.08 KiB | Προβλήθηκε 434 φορές ]
Κορυφή
Τελευταίες δημοσιεύσεις πριν από:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος  Απάντηση στο θέμα  [ 44 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στη σελίδα « 1 2 3

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC+02:00

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε: 

Δημιουργήθηκε από phpBB® Forum Software © phpBB Limited

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com